HYDROBALANCE 
Filtrační systém pro biobazény

Sídlo společnosti Greenplan s.r.o.

O společnosti Ekogreen s.r.o.

Firma Ekogreen s.r.o. byla založena v roce 1997 a od roku 2010 se zabývá také dodávkou filtračních  technologií a  produktů pro koupací jezírka, přírodní bazény - biobazény a ostatní typy vodních ploch.

Bilogická úprava vody se stává vysokým standardem pro úpravu vody ke koupání. Biofilmová filtrace Hydrobalance je jednou z nejmodernějších technologií s vysokou kvalitou produktů.

S velkoobchodními zákazníky (realizačními firmami) obchodujeme napřímo a k dodávkám těmto partnerům také poskytujeme související služby, školení, podporu a konzultace. Neustále se sami vzděláváme, pravidelně se zúčastňujeme seminářů jak v České republice, tak i v zahraničí. Zastupujeme rakouského výrobce biofilmové filtrační technologie HYDROBALANCE,  jehož produkty nabízíme v České republice a Slovensku. Jsme také dovozce profesionálních vysavačů pro bazény a koupací jezírka ROSSLE. 

Koncové zákazníky obsluhujeme především formou e-shopu na adrese www.eshop.hydrobalance.cz  kde nabízíme přípravky pro provoz a údržbu biobazénů, dále vysavače pro bazény a koupací jezírka ROSSLE a OASE nebo robotické bazénové vysavače ZODIAC a DOLPHIN.

Kontaktní údaje:

Ing. Martin Panchartek - jednatel, technické poradenství a konzultace

tel.: +420 602 483 193, hydrobalance@ekogreen.cz

Fakturační údaje: 

Ekogreen s.r.o., Lány na Důlku 10 Pardubice 530 02, IČ:  25279211, DIČ: CZ25279211