HYDROBALANCE 
Filtrační systém pro biobazény

Sídlo společnosti Greenplan s.r.o.

O společnosti Greenplan s.r.o.

Firma Greenplan s.r.o. byla založena v roce 2011 a zabývá se především maloobchodem a velkoobchodem s technologiemi a přípravky pro koupací jezírka, přírodní bazény - biobazény a ostatní typy vodních ploch.

S velkoobchodními zákazníky (realizačními firmami) obchodujeme napřímo a k dodávkám těmto partnerům také poskytujeme související služby, školení, podporu a konzultace. Neustále se sami vzděláváme, pravidelně se zúčastňujeme seminářů jak v České republice, tak i v zahraničí. Zastupujeme rakouského výrobce biofilmové filtrační technologie HYDROBALANCE,  jehož produkty nabízíme v České republice, Slovensku a Slovinsku. Jsme také dovozce profesionálních vysavačů pro bazény a koupací jezírka ROSSLE. 

Koncové zákazníky obsluhujeme především formou e-shopu na adrese www.greenplan.cz  kde nabízíme přípravky pro údržbu biobazénů se systémem HYDROBALANCE, přípravky pro údržbu koupacích jezírek a rybníků HYDROIDEA, dále vysavače pro bazény a koupací jezírka ROSSLE a OASE nebo robotické bazénové vysavače ZODIAC.

Kontaktní údaje:

Ing. Martin Panchartek - jednatel, technické poradenství a konzultace

tel.: +420 602 483 193, hydrobalance@greenplan.cz

Fakturační údaje: 

Greenplan s.r.o., Lány na Důlku 10 Pardubice 530 02, IČ:  28818814, DIČ: CZ28818814